BORAMAX Силікон універсальний

0.00 грн.
Наявність: На складі
Код товару: 190-6330-1294
Характеристики
Країна-виробник: Україна. Остаточно вказано на упаковці та може змінюватись в залежності від партії.
Торгова марка: BORAMAX
Призначення: Ущільнення вікон та дверей, систем каналізації та водопостачання, монтажних коробів, електричних кабелів.має хорошу адгезію до більшості будівельних матеріалів таких як профілі ПВХ. дерево , ДСП, цегли, бетону, штукатурки, металу.
Опис

 

Це швидко твердіючий ущільнювач який застосовується як для зовнішніх робіт  так і для робіт у приміщеннях. Стійкий до дії атмосферних умов, ультра-фіолетового випромінювання та дій вологи. Рекомендований для загально будівельних робіт, судно будівництві, машинобудуванні. Утворює водонепроникне, витривале гнучке ущільнення. Скріплює скло, кераміку, плитку, а також інші загальні будівельні матеріали. Після висихання утворює гладкий та блискучий шов.
 

Використання: 
Основа повинна бути сухою, чистою, знежиреною. На протязі 12 хвилин нанесений шар силікону потрібно  вирівняти спеціальним шпахтелем для силіконів, змоченим у мильному розчині. З метою забезпечення перед забрудненням та також отримання рівної лінії шву, рекомендовано обклеїти місця близько щілини захисною стрічкою. Зрізати кінчик насадки картриджу під простим кутом до необхідної ширини шва. Вкласти картридж до пістолету і витискаючи заповнити шов.

Технічні дані
Термостійкість: від -40°С до +100°С, 
Час затвердіння: близько. 2-Змм/24г 
Час обробки: 10-12 хв, 
Адаптація до руху: ±20%,

Температура застосування: від +5°С до +40°С, 
Система структурування: ацетанови (ацетокс)