BORAMAX Покрівельний герметик каучуковий

0.00 грн.
Виробник :Boramax
Наявність: На складі
Код товару: 90315024
Характеристики
Країна-виробник: Україна. Остаточно вказано на упаковці та може змінюватись в залежності від партії.
Торгова марка: BORAMAX
Призначення: Призначена для деформаційних з'єднань і швів на фасадах, в кухнях, ванних кімнатах і покрівельних покриттях.
Опис

 

Пластично-еластична маса призначена для деформаційних з'єднань і швів на фасадах, в кухнях, ванних кімнатах і покрівельних покриттях.  Володіє відмінною адгезією до різних будівельних матеріалів. Може бути використаним для ремонтучовнівПродукт має відмінну адгезію без використання грунтовки до більшості будівельних матеріалів: бетон, штукатурка, металеві листи та різні типи пластмас. Не викликає корозії металів. Завдяки великій стійкості до атмосферних факторів, та еластичності шву, виконана герметизація гарантує стійкий водонепроникний бар'єр на довгий час. Під час процесу затвердіння не знижує свого об'єму. Після повного затвердіння можна фарбувати.

Використання: 
Поверхню очистити і знежирити. Пористі матеріали осушити. Для отримання рівної лінії шву та уникнення забруднень приклеїти захисну клейку стрічку. Кінчик аплікатору зрізати під скосом на ширину шва, нагвинтувати на отвір картриджу, зрізаного над різьбою. Картридж вложити до витискача і нанести
рівномірно натискаючи на курок. Шов вигладити шпателем, змоченим у мильній воді. Видалити захисну стрічку відразу після закінчення обробки.

Надлишки герметика та забруднення з рук, інструментів та поверхні видалити перед затвердінням. Допустимі розміри шву {ширина х глибина): min. 6x6 MM, max. 25x20 мм.


Технічні дані

Час затвердіння: до 2 мм/24год. 
Температура застосування: -5°С до +40°С, 
Час обробки: до 15-20хв, 
Термостійкість після затвердіння: -25°Сдо +80°С