BORAMAX Покрівельний герметик бітумний

0.00 грн.
Виробник :Boramax
Наявність: На складі
Код товару: 190-6335-1296
Характеристики
Країна-виробник: Україна. Остаточно вказано на упаковці та може змінюватись в залежності від партії.
Торгова марка: BORAMAX
Призначення: ризначений для ремонтів покрівель та ущільнення, забезпечення, відновлення швів, тріщин та щілин. Володіє відмінною адгезією до більшості звичайних будівельних поверхонь, таких як руберойд, бітумні покриття, бетон, кераміка, оцинкована бляха, гальванізована та сталь. Утворює стійкий, постійно еластичний та пластичний шов стійкий до ультра-фіолетового випромінювання та змінних атмосферних умов.
Опис

 

Високопластична та еластична суміш модифікованих екологічних бітумних мас та смоли з добавкою натуральних волокон. Призначений для ремонтів покрівель та ущільнення, забезпечення, відновлення швів, тріщин та щілин. Володіє відмінною адгезією до більшості звичайних будівельних поверхонь, таких як руберойд, бітумні покриття, бетон, кераміка, оцинкована бляха, гальванізована та сталь. Утворює стійкий, постійно еластичний та пластичний шов стійкий до ультра-фіолетового випромінювання та змінних атмосферних умов. Ідеально підходить для заповнення тріщин бетонних елементів перед положенням руберойду чи рідкої бітумної ізоляції. Не використовувати у місцях під постійним тиском води.

Застосування
Ущільнення та приклеєння стиків та щілин, ремонту  дахів, бітумної черепиці, бітумного гофрокартону. Заповнення та ущільнення щілин навколо дахових прорізів та також при виконанню різноманітних покрівельних обробках. Ущільнення пошкоджених та дірявих дахових покрить зроблених із руберойду, черепиці, металочерепиці, бітумної черепиці, гофрокартону, бляхи та інших. Доповнення розірваних швів, тріщин, стиків а також заповнення розширень та інших пошкоджень утворених підчас виконання гідроізоляційних робіт.

Технічні дані 
Термостійкість: від-20°Сдо + 110"С, 
Час обробки: до 10-12 хв. При темп. +23°С, 
Температура застосування: від +5°С до + 40°С

Використання 
Поверхня має бути чиста, гладка та знежирена, без бруду, може бути легко волога. Особливу обережність слід проявляти у контакті з пластмасами, через розчинники, що містяться у продукті; провести тест на їх допуску непомітному місці. Шов треба моделювати на протязі 15 хвилин від нанесення. З метою забезпечення перед забрудненнями та отримання рівного шву рекомендується обклеїти область щілини захисною стрічкою. Вихід з картриджу зрізати над різьбою, нагвинтувати форсунку, зрізану під гострим кутом відповідним до ширини шву. Вкласти картридж до витискача і витискаючи нанести шов. Шов загладити при допомозі шпателя, змоченого у мильній воді. Забрудненні інструменти чистити органічними розчинниками.