BORAMAX Силікон високої температури

0.00 грн.
Наявність: На складі
Код товару: 190-6333-1288
Характеристики
Країна-виробник: Україна. Остаточно вказано на упаковці та може змінюватись в залежності від партії.
Торгова марка: BORAMAX
Призначення: Може бути застосовано при ремонтах двигунів внутрішнього згорання, тепло та вентеляційних мереж, пристроїв для підігріву , ущільнення автомобільні напр, водяні насоси, клапані кришки, відстійники, машини та пристрої підігріву
Опис

 

Герметик термо та хімічно стійкий. Який витримує різкі зміни температури, а також довгу їх дію як тих високих +250°С, так і низьких -65°С. Короткочасно є стійким навіть до+320°С. Є постійно еластичний, герметиком швидкого затвердіння, який у реакції з атмосферною вологою утворює заповнюючу масу, що не дає усадку та не піддається ультра-фіолетовому промінюванню. Силікон високої температури може становити рідке ущільнення, замінююче традиційні ущільнення механічні (гумові, клінкерні, паперові, коркові, фетрові, азбестні). Відмінно ущільнює та склеює більшість поверхонь, таких як: скло, кераміка, алюміній та метал. Є стійкий до дії багатьох хімічних факторів таких як :бензин масло та мастила, охолоджуючі рідини, гальванічні рідини, морозостійкі. Не містить розчинників, не сприяє корозії металів.

Технічні дані
Термостійкість: від-40°С до +250°С (до +320°С короткочасно), 
Час затвердіння: близько 3-4мм/24год,
Час обробки : 10-20хв. після нанесення
Температура застосування: від-5°С до + 40°С,

Використання
Поверхня має бути чиста, гладка та знежирена, без бруду. Після 15 хв від нанесення силікону шов вигладити при допомозі шпателя , змоченим у мильній воді. З метою забезпечення перед забрудненнями та отримання рівного шву рекомендується обклеїти область щілини захисною стрічкою. Вихід з картриджу зрізати над різьбою, нагвинтувати форсунку, зрізану під гострим кутом відповідним до ширини шву. Вкласти картридж до витискача і витискаючи нанести шов.