BORAMAX MS-MAXI-FIX ГЕРМЕТИК-КЛЕЙ-СИЛІКОН (БЕЗКОЛІРНИЙ)

0.00 грн.
Виробник :Boramax
Наявність: На складі
Код товару: 137-6337-1278
Характеристики
Країна-виробник: Україна. Остаточно вказано на упаковці та може змінюватись в залежності від партії.
Торгова марка: BORAMAX
Призначення: Загальні будівельні роботи, монтаж санітарного та каналізаційного обладнення, систем водопостачання, виробів із скла (дзеркала), деревини, бетонів, натурального каміня, ПВХ, при ремонті вузлів та агрегатів (ДВЗ).
Опис

 

BORAMAX MS MAXI FIX є ущільнювачем нового покоління який містить усі найцінніші властивості силікону, клею та акрилу. Універсальний та багатофункційний, постійно еластичний, міцно та швидко склеює. Простий у використанні. Після використання утворює водонепроникне ущільнення. Містить засіб протигрибковий, завдяки якому є стійким до плісняви та зміни кольору. Нейтральний, не спричиняє до корозії, не має запаху. Не змінює кольору  натурального каменю. Відмінно в'яже скло, кераміку та плитку. Є стійким до ультра-фіолетового випромінювання, а також до зміни атмосферних умов.

Властивості:    
Відмінна адгезія, не піддається цвілі, водонепроникний, стійкий до дії температури від -40°С до +80°С. стійкий до дії ультра-фіолетового випромінювання, зручна праця та просте вирівнювання, не змінює свого об'єму, еластичний після затвердіння. Винятково густий та липкий (не вимагає підтримки). Після затвердіння гнучкий та стійкий до дії температури від +50°С до + 30°С. Для сухих та легко вологих поверхонь, гладких та пористих, вертикальних та горизонтальних, внутрішніх та зовнішніх приміщень. Ідеальний для дзеркал, скла, кераміки, алюмінію, штукатурки, міді, нержавіючої та емальованої сталі, ПВХ, поліестру, PS, PC, PU, деревини, корку, MDF, HDF, HPL, і тому подібних виробів із деревоподібних матеріалів, гіпсу, штукатурки, каменю, бетону та будівельних розчинів. Відмінна стійкість до дії води, плісняви, грибків, а також вібрацій. Не вимагає грунтування.