BORAMAX MS-MAXI-FIX ГЕРМЕТИК-КЛЕЙ-СИЛІКОН (БІЛИЙ)

0.00 грн.
Виробник :Boramax
Наявність: На складі
Код товару: 137-6338-1276
Характеристики
Країна-виробник: Україна. Остаточно вказано на упаковці та може змінюватись в залежності від партії.
Торгова марка: BORAMAX
Призначення: Загальні будівельні роботи, монтаж санітарного та каналізаційного обладнення, систем водопостачання, виробів із скла (дзеркала), деревини, бетонів, натурального каміня, ПВХ, при ремонті вузлів та агрегатів (ДВЗ).
Опис

 

MS MAXI FIX полімерний Boramax Засіб для зовнішніх та внутрішніх будівельно монтажних робіт. При використанні може замінювати звичайні клеї, ущільнювачі, силікони, поліуретани, полімери, акрилові герметики, каучукові ущільнювачі, монтажні каучукові клеї( розчинникові), акрилові(водні), універсальні, санітарні, нейтральні, для скла, будівель ні, авто мобільні. Володіє відмінною зчепленністю до усіх будівельних матеріалів,

Властивості:    
Відмінна адгезія, не піддається цвілі, водонепроникний, стійкий до дії температури від -40°С до +80°С. стійкий до дії ультра-фіолетового випромінювання, зручна праця та просте вирівнювання, не змінює свого об'єму, еластичний після затвердіння. Винятково густий та липкий (не вимагає підтримки). Після затвердіння гнучкий та стійкий до дії температури від +50°С до + 30°С. Для сухих та легко вологих поверхонь, гладких та пористих, вертикальних та горизонтальних, внутрішніх та зовнішніх приміщень. Ідеальний для дзеркал, скла, кераміки, алюмінію, штукатурки, міді, нержавіючої та емальованої сталі, ПВХ, поліестру, PS, PC, PU, деревини, корку, MDF, HDF, HPL, і тому подібних виробів із деревоподібних матеріалів, гіпсу, штукатурки, каменю, бетону та будівельних розчинів. Відмінна стійкість до дії води, плісняви, грибків, а також вібрацій. Не вимагає грунтування.