KREISEL Клейова суміш для систем утеплення з використанням пінополістирольних плит армуюча 220

0.00 грн.
Виробник :Kreisel
Наявність: На складі
Код товару: 123-6309-1226
Характеристики
Країна-виробник: Україна. Остаточно вказано на упаковці та може змінюватись в залежності від партії.
Торгова марка: Kreisel (Крайзель)
Призначення: Клей для виконання армуючого шару з склотканини на фасадних термоізоляційних плитах з пінополістиролу, а також для приклеювання пінополістирольних плит до основ, у вигляді сухої суміші в'язких речовин, мінеральних наповнювачів і модифікуючих добавок.
Вага, кг: 25
Застосування: всередині та зовні
Опис

Клейова армуюча суміш для систем утеплення з використанням пінополістирольних плит

Клей для виконання армуючого шару з склотканини на фасадних термоізоляційних плитах з пінополістиролу, а також для приклеювання пінополістирольних плит до основ, у вигляді сухої суміші в'язких речовин, мінеральних наповнювачів і модифікуючих добавок. При змішуванні з водою утворює однорідну клейову шпаклювальну масу сірого кольору. Після затвердіння відрізняється водо- і морозостійкістю, гідрофобністю, паропроникністю, високою адгезією і еластичністю.

Суміш призначена для виконання армуючого шару з склотканини і приклеювання плит з  пінополістиролу в системах утеплення TURBO, TURBO S, TURBO-SА,TURBO-SO, TURBO-SISI фірми  KREISEL.Основами для приклеювання ізоляційних плит можуть бути в т.ч.: звичайні бетони, стіни з керамічних, силікатних, бетонних елементів, з бетонів з легкими  заповнювачами, комірчастих бетонів - з необробленою поверхнею, з фактурним або штукатурним шаром на поверхні

 

УПАКОВКА:
  • Мішки 25кг, по 42 штуки на піддонах.