Клей для плитки, теплої підлоги, каменю та ін. оптом і в роздріб в м. Івано-Франківськ

Будівельний клей допоможе вам зробити будь-яку маніпуляцію зі склеювання однієї поверхні з іншого. Зараз існує безліч видів і різновидів.


За призначенням будівельні клеї діляться на кілька видів, серед яких:

 • Клей для плитки. Такий клей відрізняється гарною адгезією. З ним просто працювати, він не боїться вологи і механічного впливу. Крім того, такий склад має гарну повітряпровідність. Клей для плитки може бути цементним, однокомпонентним, двокомпонентним.
 • Клей для теплої підлоги. Суміші, призначені для фіксації плитки поверх систем теплої підлоги, відрізняються високою теплопровідністю, тобто не служать теплоізолятором між нагрівальним елементом і плиткою. Якщо використовувати звичайний клей, теплова енергія буде витрачатися неефективно. За своїм складом плиткові клеї для теплих підлог діляться на: дисперсійні, епоксидні, цементні.
 • Клей для каменю. Являє собою спеціалізований клей, який використовується для монтажу важких і великих оздоблювальних матеріалів. Існує дві групи клейових сумішей для натурального каменю:
  • Цементні;
  • Епоксидні і поліуретанові.

При виборі клею для каменю треба врахувати, яке саме навантаження зможе витримати приготований клейовий розчин.

 • Армувальний клей. Це матеріал, який використовують для закріплення утеплювача на фасаді армуючою сіткою. Як правило, поверх утеплювача наносять декоративну обробку. Тому від правильності вибору клею буде залежати надійність всього оздоблення фасаду.

Основні характеристики клею для фасадної сітки: морозостійкість, вологостійкість, стійкість до зовнішніх впливів, економічність, екологічність.

 • Клей для пінопласту. Це надійна фіксація утеплювача, якісний клей для пінопласту не повинен містити в складі шкідливі компоненти, які будуть сприяти руйнуванню матеріалу.

Клей для полістиролу буває різним:

 • поліуретановий – підходить для приклеювання матеріалу до бетону, каменю, дереву, цеглині, металу, керамзиту, штукатурці;
 • клей-піна – стійкий до вологості і старіння, застосовується для утеплення фасадів зовні;
 • цементно-мінеральний – випускається в сухому або готовому вигляді, стійкий до морозів;
 • на основі модифікованого бітуму – підходить для фіксації матеріалу на цеглі, металі, камені та дереві, актуальний при зовнішніх роботах.
 • Клей для плитки для басейнів. Басейни облицьовують спеціальними невеликими плитками. Для приклеювання і герметизації використовують плитковий клей для басейнів водостійкий.

Характеристики клею:

 1. Клей для облицювання басейну плиткою повинен володіти високою адгезійною здатністю.
 2. Еластичність. Такий клей здатний залишатися прогумованим навіть після повного висихання.
 3. Вологонепроникність. Захищає чашу басейну від проникнення вологи.
 4. Антибактеріальність. Не дає утворюватися цвілі на стінках басейну.

Вологостійкий клей з властивостями герметика максимально підходить для умов басейну. У складів переважно епоксидна або цементна основа з домішками, що поліпшують властивості.

Де купити клей для плитки, теплої підлоги, каменю та ін. в Івано-Франківську

У нашому магазині можна придбати клей для плитки, теплої підлоги, каменю та ін. від виробників Baumit, BESTFIX, EKOTERM, Єврозіт, Weber.Therm, PROFIT Soma Fix. Ви можете бути впевнені в тому, що “Перший будівельний” пропонує найвигідніші ціни на ринку, адже ми є офіційними дилерами даних компаній на території України. У нас ви зможете замовити клей для плитки, теплої підлоги, каменю та ін. з доставкою до об’єкта або самовивозом зі складу в Івано-Франківську.