Мінеральна вата оптом і в роздріб в м. Івано-Франківськ

Мінеральна вата – матеріал з унікальними теплоізоляційними і технічними властивостями, активно застосовується в різних галузях. Має у своїй структурі волокнисту основу, яку одержують із гірських порід, а також металургійних шлаків і різних похідних від них.

Найчастіше світові виробники як сировину використовують саме розплавлені гірські породи, що дає можливість отримати продукцію з найкращою якістю і властивостями. Теплоізолятор такого класу легко впорається з температурними змінами, високою вологістю і іншими негативними чинниками.


Види, характеристики і склад

Під поняттям мінеральної вати прийнято розуміти цілу групу ефективних утеплювачів з неорганічної основою і волокнистої структурою. Всі матеріали відрізняються за станом волокон, які бувають різні по довжині і товщині. Також є відмінності за технічними параметрами – стійкість до навантаження, теплопровідності, протистоянню нагрівання. Виділяють наступні види мінеральної вати:

  • Скловата – матеріал з досить високою міцністю, волокна товщиною 5-15 мікрон, довжиною 15-50 мм, працювати потрібно дуже акуратно, так як волокна тендітні і при зламах можуть впиватися в руки, досить небезпечний різновид, працювати з якою потрібно з додатковим захистом в вигляді спецкостюму, окулярів, респіратора і рукавичок;
  • Шлаковата – випускається з так званих доменних шлаків, волокна – від 4 до 12 мікрон товщиною і довжиною в 16 мм, має залишкову кислотність і негативно відіб’ється на металевій поверхні в сирому приміщенні, не підійде через сильне вбирання вологи для зовнішнього утеплення фасадів, труб (як із пластику, так і з металу), крихкість досить висока;
  • Кам’яна вата – волокна наближені за розмірами до шлаковати, але матеріал не колеться, так що виконувати роботи набагато безпечніше, найбільш універсальний утеплювач, який має свої різновиди.

Де використовується мінеральна вата

Мінеральна вата призначена для виготовлення теплоізоляційних і звукоізоляційних виробів, а також в якості теплоізоляційного матеріалу в будівництві та промисловості для ізоляції поверхонь з температурою до + 700° C.

Переваги теплоізоляції з мінеральної вати

  • Доступна ціна, має найбільш оптимальне співвідношення ціна/якість.
  • Вільно пропускає повітря і забезпечує приміщення додатковою вентиляцією.
  • Екологічна безпека, у виробництві застосовують безпечні для людини речовини.
  • Висока вогнестійкість, в процесі виготовлення матеріалу його роблять стійким до займання.
  • Стійкість до вологи, структура мінеральної вати сприяє циркуляції пари і повітря, але не пропускає воду.
  • Додаткова звукоізоляція, дозволяє стримувати шуми і не допускати їх у приміщення.

Де купити мінеральну вату в Івано-Франківську

У нашому магазині можна придбати утеплювач з мінеральної вати від виробників PENOBOARD, Екоборд, EKOTERM, Євробуд. Ви можете бути впевнені в тому, що “Перший будівельний” пропонує найвигідніші ціни на ринку, адже ми є офіційними дилерами даних компаній на території України. У нас ви зможете замовити теплоізоляцію з мінеральної вати з доставкою до об’єкта або самовивозом зі складу в Івано-Франківську.