Штукатурка фасадна, декоративна, акрилова та ін. оптом і в роздріб в м. Івано-Франківськ

Штукатурка являє собою універсальний матеріал, придатний для обробки практично будь-яких поверхонь. У класичному розумінні штукатурка призначена для вирівнювання стін, їх підготовки до нанесення фінішного покриття.

Існує вирівнююча штукатурка, призначена для чорнової обробки і вирівнювання поверхонь, а також декоративна штукатурка, яка використовується в якості фінішного покриття.


Декоративна штукатурка

Декоративна штукатурка – це оздоблювальний матеріал для стін і стель, що використовується на фінішному етапі ремонтних робіт. З його допомогою створюються унікальні поверхні стін, що імітують натуральний камінь, текстиль, кору дерева, краплі дощу, поверхня старовинних венеціанських будівель і багато іншого. Декоративна штукатурка поділяється на: акрилову, мінеральну, силікатну та силіконову.


Акрилова штукатурка короїд

Акрилова штукатурка – підвид декоративної штукатурки. Штукатурка на основі акрилових смол пластична, легко наноситься і має водовідштовхувальні властивості.

Плюсом акрилового покриття є той факт, що воно постачається в готовому вигляді, досить перемішати суміш і вона готова до використання. Штукатурка має хорошу покривність і високі декоративні властивості.

Для створення такого візерунка підходять всі види декоративної штукатурки, в яких є добавка у вигляді гранул різного розміру. Готова поверхня нагадує дерево, поїдене жуками-червицями.

Фасадна штукатурка

Декоративно-захисна штукатурка – фінішний шар в обробці будівель. Застосовуватися може як для внутрішніх так і для зовнішніх робіт.

Декоративна штукатурка для зовнішніх робіт відрізняється від облицювальних матеріалів, які призначені для внутрішніх приміщень. У складі даних сумішей присутні домішки, які додають матеріалу пластичність, міцність, вологостійкість і морозостійкість.

Види фасадних штукатурок за фактурою: баранек, камінцева, короїд, мозаїчна.


Штукатурка “Баранек”

Штукатурка виду Баранек – оздоблювальний матеріал, що дозволяє створити нестандартну поверхню. Штукатурка цього типу відноситься до фактурних облицювальних матеріалів.

Головна особливість полягає в можливості нанесення на нерівні стіни. З її допомогою можна швидко створити декоративну поверхню. За допомогою даного матеріалу створюється зерниста структура, що нагадує вовну баранчика. За це якість матеріал і отримав свою назву.


Гідроізоляційна суміш

Гідроізоляційні роботи – з числа найбільш складних в будівництві. Вони повинні забезпечити якісний результат, оскільки навіть найменша ділянка конструкції, що залишається вологою, призведе до проблем в експлуатації.

Гідроізоляційні суміші являють собою порошкоподібні матеріали з 5-10 компонентів. Їх замішують водою, перемішують і наносять на поверхню конструкцій. Завдяки високій адгезії з бетоном, цеглою, деревом або утеплювачами, утворюється міцне вологонепроникне покриття.

Самовирівнююча суміш

Самовирівнюючі суміші використовуються при обробці і ремонті приміщень всіх типів, включаючи житлові і промислові. Допускається нанесення на всі типи матеріалів. Для висихання і набору міцності складу достатньо доби.

Самовирівнюючі суміші виробляються на основі цементу і гіпсу. Перший тип призначений для вирівнювання підлоги в приміщеннях з різним рівнем вологості. Другий використовується для підготовки основи тільки в сухих.


Baumit – лідер в сфері теплоізоляції та ремонтів

Baumit пропонує широкий вибір інноваційних продуктів: фасадних матеріалів, штукатурок, шпаклівок, будівельних сумішей і сумішей для укладання плитки. Всі вони оптимально збалансовані, успішно пройшли тестування і практичну перевірку. Вся продукція Baumit відповідає стандартам якості EN ISO 9001, а також відповідним національним стандартам і вимогам Європейського Союзу.

Де купити штукатурки в Івано-Франківську

У нашому магазині можна придбати акрилову штукатурку короїд, декоративну штукатурку, штукатурку фасадну, баранек, гідроізоляційну суміш, сітку фасадну, самовирівнюючу суміш від виробників Baumit, Weber, Fiberglass, MASTERNET. Ви можете бути впевнені в тому, що “Перший будівельний” пропонує найвигідніші ціни на ринку, адже ми є офіційними дилерами даних компаній на території України. У нас ви зможете замовити всі види штукатурок, гідроізоляційну та самовирівнюючу суміші, сітку фасадну з доставкою до об’єкта або самовивозом зі складу в Івано-Франківську.